KLIMAPOZ

 

Klimatyzacja Poznań

Rekuperacja Poznań

Pompy Ciepła Poznań

Wentylacja Poznań 

tel. +48 618728000

tel. +48 601701999

e-mail: biuro@klimapoz.pl

ul. Browarna 10, 61-063 Poznań

 

Zapraszamy na:

ZOBACZ WIĘCEJ...

Sprawdź nasze realizacje

 

Zapraszamy więc do zapoznania się z galerią naszych realizacji, jak również listą najbardziej prestiżowych klientów, dla których wykonywaliśmy kompleksowe usługi z zakresu montażu czy konserwacji klimatyzacji.

 

Omawiany system grzewczy charakteryzuje się wydajnością i niskimi kosztami eksploatacji. Ponadto zapewnia czystość, a co za tym idzie zdrowie użytkownikom. Dlaczego? Podjęcie decyzji o wprowadzeniu do swojej przestrzeni mieszkalnej pompy ciepła wiąże się z brakiem palników, a co za tym idzie brakiem NOx i innych, niebezpiecznych substancji.

Proponowane przez nas systemy grzewcze wykorzystujące pompę ciepła cechują się także prostym montażem i serwisem. Jeśli jesteś zainteresowany innymi sposobami na uzyskanie dodatkowego źródła ciepła, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą kurtyn powietrznych doskonałych do lokali użytkowych.

Charakterystyka pomp ciepła

Charakterystyka pomp ciepła określana jest możliwością:

  • obsługi dwóch niezależnych obiegów grzewczych pozwalających na zastosowanie ogrzewania grzejnikowego i podłogowego;
  • uzyskania wysokich temperatur wody dochodzących nawet do 60ºC;
  • zastosowania urządzenia nie tylko w nowych instalacjach, ale także tych już istniejących;
  • użycia nowoczesnego i ergonomicznego sterownika z programem czasowym ogrzewania i przygotowania wody użytkowej, regulacją pogodową, monitoringiem i diagnostyką parametrów pracy, które zapewniają minimalne zużycie energii i pełną kontrolę nad systemem grzewczym.

Oferujemy naszym Klientom między innymi pompy ciepła Waterstage FUJITSU typu Split: seria Comfort, High Power i Super High Power, typu Split z zasobnikiem C.W.U : seria Comfort, High Power i Super High Power,  Eco Home – Split KAISAI, SAMSUNG EHS Mono, Split, TDM Plus, ClimateHub Mono, ClimateHub Split, ClimateHub TDM Plus i inne.

Oferowane przez nas pompy ciepła pozwalają na kompleksowe rozwiązanie potrzeb grzewczych budynku. Takie rozwiązanie jest doskonałą alternatywą dla kotłów: gazowych, węglowych i peletowych. Wykorzystanie pompy ciepła powietrze-woda jest rozwiązaniem ekologicznym i przyjaznym dla środowiska, dzięki odnawialności energii pobieranej głównie z powietrza – pozwala uzyskać od 3, do nawet 5 kW energii cieplnej przy użyciu 1 kW energii elektrycznej.

Pompy ciepła w Poznaniu

23 marca 2021