KLIMAPOZ

 

Klimatyzacja Poznań

Rekuperacja Poznań

Pompy Ciepła Poznań

Wentylacja Poznań 

tel. +48 618728000

tel. +48 601701999

e-mail: biuro@klimapoz.pl

ul. Browarna 10, 61-063 Poznań

 

Zapraszamy na:

ZOBACZ WIĘCEJ...

Sprawdź nasze realizacje

 

Zapraszamy więc do zapoznania się z galerią naszych realizacji, jak również listą najbardziej prestiżowych klientów, dla których wykonywaliśmy kompleksowe usługi z zakresu montażu czy konserwacji klimatyzacji.

 

 

Pompa ciepła pozwala na kompleksowe rozwiązanie potrzeb grzewczych budynku. Jest to idealna alternatywa dla kotłów gazowych, węglowych czy peletowych. Zielona energia dostarczona przez pompę ciepła zapewnia komfort w całym domu: salonie, sypialni, łazience i basenie. Jest to to system grzewczy, który charakteryzuje się wydajnością i jest odnawialny, ponieważ pobiera energię głównie z powietrza - pozwala on uzyskać od 3 do 5 kW energii cieplnej przy użyciu 1 kW energii elektrycznej. Wśród zalet stosowania pomp ciepła należy wymienić: przyjazność dla środowiska poprzez mniejszą emisję CO2, niskie koszty eksploatacji, zapewnienie czystości i zdrowia użytkownikom (brak palników to zarazem brak NOx i innych niebezpiecznych substancji), prosty montaż i serwis.

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE POTRZEB GRZEWCZYCH BUDYNKÓW:

 

  • obsługa dwóch niezależnych obiegów grzewczych pozwala na zastosowanie ogrzewania grzejnikowego (o temperaturze zasilania +45 º C) i podłogowego (o temperaturze zasilania +35 º C)
  • możliwość uzyskiwania wysokich temperatur wody (do 60 º C) pozwala na zastosowanie urządzenia nie tylko w instalacjach nowych, ale i istniejących
  • nowoczesny, ergonomiczny sterownik z programem czasowym ogrzewania i przygotowania wody użytkowej, regulacją pogodową, monitoringiem i diagnostyką parametrów pracy zapewnia minimalne zużycie energii i pełną kontrolę nad systemem grzewczym.

 

Oferujemy Państwu pompy ciepła Waterstage FUJITSU, Eco Home – Split KAISAI i inne.

 

WATERSTAGE należy do grupy domowych pomp ciepła powietrze-woda, co oznacza, że wykorzystując energię odnawialną zawartą w otaczającym powietrzu przetwarza ją na energię potrzebną do ogrzania wody dla potrzeb budynków jedno- i wielorodzinnych – systemy grzewcze, ciepła woda użytkowa, podgrzanie wody basenowej.

Pompy ciepła

23 marca 2021