KLIMAPOZ

 

Klimatyzacja Poznań

Rekuperacja Poznań

Pompy Ciepła Poznań

Wentylacja Poznań 

tel. +48 618728000

tel. +48 601701999

e-mail: biuro@klimapoz.pl

ul. Browarna 10, 61-063 Poznań

 

Zapraszamy na:

ZOBACZ WIĘCEJ...

Sprawdź nasze realizacje

 

Zapraszamy więc do zapoznania się z galerią naszych realizacji, jak również listą najbardziej prestiżowych klientów, dla których wykonywaliśmy kompleksowe usługi z zakresu montażu czy konserwacji klimatyzacji.

 

Prace montażowe klimatyzacji

Co w trakcie wykonywania prac montażowych klimatyzacji jest najistotniejsze? Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na optymalną odległość urządzenia od sufitu i/lub ściany bocznej, która znacząco wpłynie na późniejsze funkcjonowanie urządzenia.

Nasi pracownicy zamontują klimatyzację w dowolnym pomieszczeniu – zarówno w przestrzeni mieszkalnej, użytkowej, jak i lokalach usługowych. Jeśli dostrzeżesz nieprawidłowość w funkcjonowaniu sprzętu lub chcesz utrzymać go w nienaruszonym stanie, to zachęcamy do skorzystania z serwisu klimatyzacji, który prowadzimy przez cały rok. 

Przebieg prac montażu klimatyzacji

Po wybraniu odpowiedniego miejsca na system klimatyzacyjny w danej przestrzeni, zajmujemy się dalszymi pracami, czyli instalacją urządzenia. Przebieg prac montażu klimatyzacji wygląda następująco:

  • przygotowanie specjalnego otworu w ścianie, który umożliwia wyprowadzenie instalacji chłodniczej, elektrycznej oraz instalacji odprowadzenia skroplin,
  • montaż jednostki wewnętrznej,
  • przygotowanie instalacji chłodniczej oraz sterowniczej,
  • montaż jednostki zewnętrznej,
  • połączenie skraplacza i parownika (jednostki zewnętrznej i wewnętrznej) instalacją chłodniczą,
  • podłączenie urządzenia do zasilania elektrycznego,
  • wykonanie próżni,
  • napełnienie instalacji czynnikiem chłodniczym,
  • uruchomienie i uzyskanie parametrów.

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów od klimatyzacji, którzy dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu zawodowym wykonują prace montażowe według technologii producenta na wielu obiektach w kraju i za granicą.

 

Poprawnie przeprowadzone prace związane z montażem klimatyzacji zapewniają nie tylko prawidłowe funkcjonowanie urządzeń, ale także bezpieczeństwo ich użytkowania. Zalecamy, aby instalacja klimatyzacji była wykonywana przez odpowiednio wykwalifikowanych do tego pracowników, którzy dzięki swojemu doświadczeniu wykluczą ewentualne nieprawidłowości montażowe. Tylko prawidłowe założenie urządzenia będzie warunkowało wydajną i efektywną pracę całego systemu chłodniczego.

Montaż i instalacja klimatyzacji na terenie Poznania i okolic

24 marca 2021