24 marca 2021

Montaż klimatyzacji w Poznaniu

Od ponad 35 lat zajmujemy się montażem klimatyzacji w Poznaniu i okolicach. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące też projektowanie instalacji, jej serwis i naprawę klimatyzacji. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i zadania w ramach stałej współpracy. Długoterminowe umowy pozwolą Państwu zapomnieć o regularnych przeglądach. Nasi fachowcy zaopiekują się instalacjami i będą przypominać o konieczności przeczyszczenia urządzeń i przewodów. Ponadto zapewniamy szybkie doraźne naprawy w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii.

Poprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji zapewnia nie tylko prawidłowe funkcjonowanie urządzeń, ale także bezpieczeństwo ich użytkowania. Zalecamy, aby instalacja klimatyzacji była wykonywana przez odpowiednio wykwalifikowanych do tego pracowników, którzy dzięki swojemu doświadczeniu wykluczą ewentualne nieprawidłowości. Tylko właściwe założenie sprzętu będzie warunkowało wydajną i efektywną pracę całego systemu chłodniczego.

Prace montażowe klimatyzacji

Co w trakcie wykonywania prac montażowych klimatyzacji jest najistotniejsze? Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na optymalną odległość urządzenia od sufitu i/lub ściany bocznej, która znacząco wpłynie na późniejsze funkcjonowanie urządzenia. Nasi fachowcy zamontują klimatyzację w dowolnym pomieszczeniu – zarówno w przestrzeni mieszkalnej, użytkowej, jak i lokalach usługowych. Jeśli dostrzeżesz nieprawidłowość w funkcjonowaniu sprzętu lub chcesz utrzymać go w nienaruszonym stanie, to zachęcamy do skorzystania z serwisu klimatyzacji, który prowadzimy przez cały rok.

Przebieg prac montażu klimatyzacji

Po wybraniu odpowiedniego miejsca na system klimatyzacyjny w danej przestrzeni, zajmujemy się dalszymi pracami, czyli instalacją urządzenia. Prace montażowe realizujemy według technologii producenta na wielu obiektach w kraju i za granicą.

Przebieg prac montażu klimatyzacji wygląda następująco:

  1. Przygotowanie specjalnego otworu w ścianie, który umożliwia wyprowadzenie instalacji chłodniczej, elektrycznej oraz instalacji odprowadzenia skroplin.
  2. Montaż jednostki wewnętrznej.
  3. Przygotowanie instalacji chłodniczej oraz sterowniczej.
  4. Montaż jednostki zewnętrznej.
  5. Połączenie skraplacza i parownika (jednostki zewnętrznej i wewnętrznej) instalacją chłodniczą.
  6. Podłączenie urządzenia do zasilania elektrycznego.
  7. Wykonanie próżni.
  8. Napełnienie instalacji czynnikiem chłodniczym.
  9. Uruchomienie i uzyskanie parametrów.

Sprawdź nasze realizacje

 

Zapraszamy więc do zapoznania się z galerią naszych realizacji, jak również listą najbardziej prestiżowych klientów, dla których wykonywaliśmy kompleksowe usługi z zakresu montażu czy konserwacji klimatyzacji.

 

ZOBACZ WIĘCEJ...

tel. +48 618728000

tel. +48 601701999

e-mail: biuro@klimapoz.pl

ul. Browarna 10, 61-063 Poznań

 

Zapraszamy na:

KLIMAPOZ

 

Klimatyzacja Poznań

Rekuperacja Poznań

Pompy Ciepła Poznań

Wentylacja Poznań