KLIMAPOZ

 

Klimatyzacja Poznań

Rekuperacja Poznań

Pompy Ciepła Poznań

Wentylacja Poznań 

tel. +48 618728000

tel. +48 601701999

e-mail: biuro@klimapoz.pl

ul. Browarna 10, 61-063 Poznań

 

Zapraszamy na:

ZOBACZ WIĘCEJ...

Sprawdź nasze realizacje

 

Zapraszamy więc do zapoznania się z galerią naszych realizacji, jak również listą najbardziej prestiżowych klientów, dla których wykonywaliśmy kompleksowe usługi z zakresu montażu czy konserwacji klimatyzacji.

 

 

Najlepsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji Split i Multi Split

 

Klimatyzacja Split 

 

Oferujemy klimatyzatory: 

 

Ścienne -  najpopularniejsze modele klimatyzatorów, charakteryzują się prostą i smukłą konstrukcją, która idealnie komponuje się z dowolnym wnętrzem. Są to urządzenia o wysokim współczynniku energooszczędności, zapewniają komfortowy nawiew i cichą pracę. Zastosowano w nich ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Moduł WiFi pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona, komputera lub tabletu.

 

Kasetonowe – montowane w suficie podwieszanym, posiadają czterostronny nawiew, który pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu, mają wbudowaną pompkę skroplin. Kasety z nawiewem obwodowym dają użytkownikowi możliwość indywidualnego ustawienia żaluzji za pomocą pilota, dzięki czemu urządzenie nie generuje przeciągów. Klimatyzatory kasetonowe cieszą się szczególną popularnością w budynkach użyteczności publicznej – restauracjach, kawiarniach, biurach, salach konferencyjnych, sklepach w galeriach handlowych, przychodniach.

 

Kanałowe - to urządzenia idealne dla dużych powierzchni mieszkalnych lub takich o nietypowym układzie. Dzięki temu, że montuje je się w przestrzeniach międzysufitowych zapewniają optymalny przepływ powietrza i są niewidoczne dla użytkowników. Dzięki użyciu stabilizatora przepływu powietrza urządzenie pracuje bardzo cicho, a innowacyjna funkcja automatycznej regulacji nawiewu rozpoznaje wymagany wydatek powietrza i reguluje natężenie jego przepływu.

 

Przypodłogowe - stosowane przede wszystkim w pomieszczeniach o dużej powierzchni takich jak np. restauracje, sklepy czy hale, ale także w mieszkaniach. specjalna konstrukcja usprawnia nawiew powietrza zarówno dołem i górą. urządzenia szczególnie zalecane są do ogrzewania. Komfort użytkowania zapewniają praktyczne funkcje oraz elegancki i intuicyjny panel sterowania i pilot bezprzewodowy z wbudowanym czujnikiem temperatury.

 

Przysufitowe -  są najlepszym wyborem do przestrzeni podłużnych i wysokich takich jak sale audiowizualne czy konferencyjne. Płaska i cienka konstrukcja pozwala na bezproblemowy montaż, także w pomieszczeniach bez sufitu podwieszanego. Urządzenie zapewnia trójwymiarowy nawiew oraz równomierny rozkład temperatury w dużych pomieszczeniach dzięki automatycznemu sterowaniu żaluzji.

 

Nowoczesne urządzenia, które mamy w swojej ofercie posiadają między innymi:

 

• 5 lub 10 letnią gwarancję,

• moduł Wifi pozwalający na sterowanie pracą urządzenia za pomocą aplikacji,

• ekologiczny czynnik chłodniczy R32,

• czujnik temperatury w pilocie,

• czujnik obecności - wyrywający obecność osób w pomieszczeniu i automatycznie zmniejszający wydajność, kiedy pomieszczenie jest puste

• 4-kierunkowy ruch żaluzji, komfortowy nawiew,

• automatyczny restart w przypadku zaniku zasilania,

funkcję snu, czyli pracę na niskich obrotach i bardzo niski poziom ciśnienia akustycznego,

• tryb Eco,

• funkcję automatycznego wykrywania pyłu w pomieszczeniu,

dyfuzor jonowy

wyświetlacz stanu jakości powietrza w pomieszczeniu,

filtry z witaminą C, jonami srebra, filtry katalityczne,  przeciwpyłowe, 3M oraz filtry o wysokiej gęstości.

 

Klimatyzacja Multi Split

 

Klimatyzacja typu Multi Split to systemy przeznaczone dla wielu pomieszczeń o wszechstronnym zastosowaniu, mogą być montowane w mieszkaniach, domach, biurach czy sklepach. Istnieje możliwość podłączenia do jednego agregatu aż 8 jednostek wewnętrznych, z których każda jest sterowana indywidualnie, ma możliwość regulacji temperatury i dostosowania mocy do potrzeb użytkowników.

 

W skład systemu Multi Split wchodzi agregat zewnętrzny i jednostki wewnętrzne: ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, przysufitowe, uniwersalne lub kanałowe.

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia renomowanych producentów takich jak:

FUJITSU, KAISAI, DAIKIN, LG, Samsung, Mitsubishi Electric, Midea, Toshiba, Gree, Hisense, Haier, MDV, Rotenso, Panasonic i innych.

Klimatyzacja typu Split to najpopularniejsze urządzenia klimatyzacyjne, które służą do klimatyzowania pojedynczych pomieszczeń, od małych pokoi – sypialni, gabinetów, sklepów,  do pomieszczeń handlowych, produkcyjnych i innych o powierzchni do 200 m². Obok swojej podstawowej funkcji, jaką jest zapewnienie komfortowych warunków w pomieszczeniu poprzez chłodzenie, klimatyzator może również grzać oraz oczyszczać powietrze eliminując bakterie, grzyby czy smog.

Klimatyzacja Split i Multi Split

23 marca 2021